Home Historia Specyfikacja Galeria Warunki i Cennik Opinie Rezerwacja Kontakt
Warunki i Cennik:

Triumph Renown TDB - angielski oldtimer z 1950 roku.        Wybór ślubnego auta jest zadaniem dość trudnym i decyzję należy podjąć rozważnie. Jest wiele firm świadczących tego typu usługi, jednak naprawdę ładnych, zabytkowych samochodów nie aż tak wiele.
        Uroczystość ślubna to przede wszystkim postawienie na tradycję i elegancję, biała lub jasna tradycyjna suknia ślubna, kwiaty, wspaniałe potrawy na weselnym stole, nieszablonowe i ciekawe dekoracje. Do takiej uroczystości najlepiej więc będzie pasowała elegancka zabytkowa limuzyna. Nawet po kilku latach przeglądając własne zdjęcia ślubne na tle ślubnego samochodu na pewno zauważycie Państwo różnicę, jeżeli będzie to auto zabytkowe czyli min. 50 letnie na pewno lepiej będzie wyglądać niż kilkuletni samochód, który w momencie ślubu mógł być ciekawym modelem ale po kilku latach może prezentować się niezbyt korzystnie. Samochody zabytkowe w dłuższym okresie czasu będą lepiej odbierane a w dniu ślubu wzbudzą zupełne inne bardziej pozytywne, pełne podziwu, szczere doznania wśród Młodej Pary i zaproszonych gości. Pamiętajcie Państwo, że prawdopodobnie już nigdy w życiu nie będziecie mieli okazji przejechać się takim zabytkowym autem. W tym dniu możecie zrealizować to marzenie.

Poniżej prezentujemy warunki, cennik oraz listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących wypożyczenia naszej zabytkowej limuzyny:

1. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować termin wypożyczenia samochodu?

       Samochód do ślubu rezerwuje się w tym samym czasie co salę weselną ale można tego dokonać także w późniejszym terminie, zwykle od 3 do 18 miesięcy przed planowaną uroczystością. Zapraszamy do rezerwacji terminów.

2. W jakich miastach realizowana jest usługa wypożyczenia samochodu?
Usługę wypożyczenia samochodu realizujemy na terenie całego kraju, w szczególności w następujących miastach:
Łódź,  Zgierz, Aleksandrów Łódzki,  Konstantynów Łódzki,
Pabianice, Tuszyn, Brzeziny, Stryków, Głowno, Koluszki, Lutomiersk, Ksawerów, Rzgów,
Łask, Łęczyca, Łowicz, Kutno
oraz w innych miastach w całej Polsce...3. Jak sprawdzić dostępność samochodu na wybrany termin ślubu?
        Proszę o złożenie zapytania poprzez email triumph@figero.pl lub ewentualnie skontaktować się telefonicznie tel. 506-256-151

4. Jak zarezerwować termin wypożyczenia samochodu?
       Gdy potwierdzili Państwo termin wynajęcia samochodu poprzez email triumph@figero.pl lub telefonicznie i chcieliby Państwo złożyć wstępną rezerwację to prosimy o ponowny kontakt . Następnie w ciągu 7 dni będziemy oczekiwali oględzin samochodu, podpisania umowy i wpłacenia zaliczki. Jeżeli zaliczka nie zostanie wpłacona lub wpłata nie wpłynie na nasze konto to po 7 dniach Wasza rezerwacja zostanie usunięta. Należy pamiętać, że kluczowym jest dzień otrzymania przez nas zaliczki, ponieważ dopiero wtedy Wasza rezerwacja zostanie potwierdzona a zamówienie przyjęte do realizacji.

5. Jaki jest koszt wypożyczenia samochodu?
       Koszt wypożyczenia samochodu na uroczystość ślubu jest uzależniony:
         - od czasu na jaki będzie wypożyczony,
         - długości trasy przejazdu
         - miasta w którym odbędzie się ślub
         - dnia tygodnia

OSTATNIE WOLNE TERMINY - specjalna promocja cenowa na zamówienia złożone do :

* Wynajem na ślub w Łodzi: od 1200zł
Wynajem do 4 godzin i do 15 km trasy przejazdu. Przejazdy: po Młodą Parę do kościoła lub USC, w miejsce zabawy weselnej W tej opcji możliwy wynajem tylko na terenie Łodzi.

* Wynajem na ślub w okolicach Łodzi: od 1350zł
Wynajem do 4 godzin i do 15 km trasy przejazdu. Przejazdy: po Młodą Parę do kościoła lub USC, w miejsce zabawy weselnej W tej opcji możliwy wynajem w okolicach Łodzi (Zgierz, Stryków, Pabianice, Rzgów, Tuszyn, Konstantynów, Aleksandrów, Andrespol itp…).

* Wynajem na event w Łodzi: od 2500zł
Wynajem na event do ekspozycji bez możliwości przejazdów i użytkowania do 24 godzin na terenie Łodzi (poza terenem Łodzi dopłata) *Kaucja zwrotna 3000zł

* Nieodpłatnie (na życzenie klienta w momencie zamawiania usługi) oferujemy:
- dekoracja samochodu (w postaci atłasowych wstęg przy klamkach i na tylnej szybie pojazdu),
- tablice rejestracyjne: Nowożeńcy/Młoda Para

* Opłaty dodatkowe (transportowe, dekoracje):
     - dodatkowe godziny wynajmu samochodu = 150zł/godz
     - dodatkowe kilometry trasy przejazdu = 10zł/km
     - dekoracja florystyczna 4 klamek samochodu i tylnej szyby = od 150zł
     - dekoracja florystyczna 4 klamek i maski samochodu = od 450zł
     - szampan podczas przejazdu = 100zł


6. Czy muszę wpłacać zaliczkę? Jeżeli tak to kiedy i jaką kwotę zaliczki muszę zapłacić?
Po złożeniu zamówienia telefonicznego należy jak najszybciej wpłacić zaliczkę. Tylko po wpłaceniu zaliczki będziemy mogli potwierdzić Państwa zamówienie i przyjąć je do realizacji. Zaliczka wynosi min. 30% wartości zamówienia i w przypadku Państwa rezygnacji stanowi koszt pokrycia przygotowania samochodu i nie będzie zwrócona. Na wpłynięcie lub wpłatę zaliczki oczekujemy do 7 dni.

7. Jaki jest minimalny czas na jaki można wypożyczyć auto?
Minimalny czas na jaki można wypożyczyć samochód to 3 godziny
Jeżeli auto jest wypożyczane poza terenem miasta Łódź lub do innego miasta to minimalny czas wynajmu wynosi 8 godzin.

8. Czy w cenę wypożyczenia wliczona jest usługa kierowcy?
Tak w cenę wypożyczenia wliczona jest usługa kierowcy/szofera.

9. Jak będzie ubrany kierowca?
Kierowca będzie ubrany w garnitur i na Państwa życzenie może wykonywać czynności szofera, czyli otwieranie i zamykanie drzwi.

10. Czy samochód będzie udekorowany (przystrojony)? Jeśli tak, to czy cena dekoracji jest wliczona w cenę wynajmu?
Jeżeli zażyczą sobie Państwo dekorację samochodu, zostanie on przybrany atłasowymi wstęgami (białe lub ecru). Dekoracja ta jest wliczona w cenę wynajmu samochodu. Jeżeli chcieliby Państwo inną dekorację samochodu i/lub dekorację wykonaną z kwiatów żywych to uzgodnimy to z Państwem indywidualnie. Dekoracja z kwiatów żywych dodatkowo płatna, zwykle 150-450zł.

11. Czy mogę zamówić dekorację samochodu w innej firmie?
Raczej niechętnie przystajemy na dekorowanie samochodu przez klientów lub inne firmy co związane jest z troską o jak najlepszy stan lakieru. Firmy dekoratorskie często stosują różne rozwiązania mocowania dekoracji, które mogą trwale uszkodzić lakier.

12. Czy można wypożyczyć samochód na dystanse dłuższe niż 15 kilometrów?
Tak, chociaż niechętnie wypożyczamy samochód na dłuższe trasy. Dodatkowe kilometry (ponad umówione) płatne są 10zł za kilometr. Całkowity limit trasy przejazdu wynosi 50km. Nie realizujemy dłuższych tras przejazdu zabytkowymi autami.©2009-2013 Prawa autorskie do tekstów i materiałów znajdujących się na tej stronie zastrzeżone