Home Historia Specyfikacja Galeria Warunki i Cennik Opinie Rezerwacja Kontakt
Warunki i Cennik:

Triumph Renown TDB - angielski oldtimer z 1950 roku.        Wybór ślubnego auta jest zadaniem dość trudnym i decyzję należy podjąć rozważnie. Jest wiele firm świadczących tego typu usługi, jednak naprawdę ładnych, zabytkowych samochodów nie aż tak wiele.
        Uroczystość ślubna to przede wszystkim postawienie na tradycję i elegancję, biała lub jasna tradycyjna suknia ślubna, kwiaty, wspaniałe potrawy na weselnym stole, nieszablonowe i ciekawe dekoracje. Do takiej uroczystości najlepiej więc będzie pasowała elegancka zabytkowa limuzyna. Nawet po kilku latach przeglądając własne zdjęcia ślubne na tle ślubnego samochodu na pewno zauważycie Państwo różnicę, jeżeli będzie to auto zabytkowe czyli min. 50 letnie na pewno lepiej będzie wyglądać niż kilkuletni samochód, który w momencie ślubu mógł być ciekawym modelem ale po kilku latach może prezentować się niezbyt korzystnie. Samochody zabytkowe w dłuższym okresie czasu będą lepiej odbierane a w dniu ślubu wzbudzą zupełne inne bardziej pozytywne, pełne podziwu, szczere doznania wśród Młodej Pary i zaproszonych gości. Pamiętajcie Państwo, że prawdopodobnie już nigdy w życiu nie będziecie mieli okazji przejechać się takim zabytkowym autem. W tym dniu możecie zrealizować to marzenie.

Poniżej prezentujemy warunki, cennik oraz listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących wypożyczenia naszej zabytkowej limuzyny:

1. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować termin wypożyczenia samochodu?

       Samochód do ślubu rezerwuje się w tym samym czasie co salę weselną ale można tego dokonać także w późniejszym terminie, zwykle od 3 do 18 miesięcy przed planowaną uroczystością. Zapraszamy do rezerwacji terminów.

2. W jakich miastach realizowana jest usługa wypożyczenia samochodu?
Usługę wypożyczenia samochodu realizujemy na terenie całego kraju, w szczególności w następujących miastach:
Łódź,  Zgierz, Aleksandrów Łódzki,  Konstantynów Łódzki,
Pabianice, Tuszyn, Brzeziny, Stryków, Głowno, Koluszki, Lutomiersk, Ksawerów, Rzgów,
Zduńska Wola, Łask, Łęczyca, Poddębice,
Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Piotrków Trybunalski, Łowicz, Kutno
Warszawa, Poznań, Częstochowa, Katowice
oraz w innych miastach w całej Polsce...3. Jak sprawdzić dostępność samochodu na wybrany termin ślubu?
        Proszę o złożenie zapytania poprzez formularz kontaktowy lub ewentualnie skontaktować się telefonicznie tel. 506-256-151

4. Jak zarezerwować termin wypożyczenia samochodu?
       Gdy potwierdzili Państwo termin wynajęcia samochodu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie i chcieliby Państwo złożyć wstępną rezerwację to prosimy o ponowny kontakt . Następnie w ciągu 7 dni będziemy oczekiwali oględzin samochodu, podpisania umowy i wpłacenia zaliczki. Jeżeli zaliczka nie zostanie wpłacona lub wpłata nie wpłynie na nasze konto to po 7 dniach Wasza rezerwacja zostanie usunięta. Należy pamiętać, że kluczowym jest dzień otrzymania przez nas zaliczki, ponieważ dopiero wtedy Wasza rezerwacja zostanie potwierdzona a zamówienie przyjęte do realizacji.

5. Jaki jest koszt wypożyczenia samochodu?
       Koszt wypożyczenia samochodu na uroczystość ślubu jest uzależniony:
         - od czasu na jaki będzie wypożyczony,
         - długości trasy przejazdu
         - miasta w którym odbędzie się ślub
         - dnia tygodnia

OSTATNIE WOLNE TERMINY - specjalna promocja cenowa na zamówienia złożone w tym miesiącu:

* Wynajem okolicznościowy na terenie Łodzi: od 900zł za 3godz i 15km trasy przejazdu, przejazdy: po Pana Młodego, do Panny Młodej, do kościoła lub USC, w miejsce zabawy weselnej, na ewentualną sesję zdjęciową. Możliwość wynajmu w okolicach Łodzi lub innym mieście - szczegóły do ustalenia


* Nieodpłatnie (na życzenie klienta w momencie zamawiania usługi) oferujemy:
- dekoracja samochodu (w postaci atłasowych wstęg przy klamkach i na tylnej szybie pojazdu),
- tablice rejestracyjne: Nowożeńcy/Młoda Para
- na życzenie szampan podczas przejazdu

* Opłaty dodatkowe (transportowe, dekoracje):
Opłata za wynajęcie samochodu zawiera koszt wypożyczenia samochodu wraz z elegancko ubranym kierowcą i przejechanych do 15-50km (w zależności od wybranej opcji i umowy), od pierwszego miejsca podstawienia samochodu.
- Jeżeli usługa będzie realizowana w miejscowości do 50km od Łodzi to doliczamy opłatę za dojazd. Jeżeli usługa będzie realizowana w innym mieście to doliczamy opłatę za transport samochodu na lawecie do tego miasta. Na życznie możliwość zamówienia dekoracji samochodu z kwiatów żywych, koszt zwykle od 100 do 300zł, np.:
     - dekoracja 4 klamek samochodu i tylnej szyby = od 100zł
     - dekoracja 4 klamek i maski samochodu = od 300zł

*

6. Czy muszę wpłacać zaliczkę? Jeżeli tak to kiedy i jaką kwotę zaliczki muszę zapłacić?
Po złożeniu zamówienia telefonicznego należy jak najszybciej wpłacić zaliczkę. Tylko po wpłaceniu zaliczki będziemy mogli potwierdzić Państwa zamówienie i przyjąć je do realizacji. Zaliczka wynosi min. 30% wartości zamówienia i w przypadku Państwa rezygnacji stanowi koszt pokrycia przygotowania samochodu i nie będzie zwrócona. Na wpłynięcie lub wpłatę zaliczki oczekujemy do 7 dni.

7. Jaki jest minimalny czas na jaki można wypożyczyć auto?
Minimalny czas na jaki można wypożyczyć samochód to 3 godziny
Jeżeli auto jest wypożyczane poza terenem miasta Łódź lub do innego miasta to minimalny czas wynajmu wynosi 8 godzin.

8. Czy w cenę wypożyczenia wliczona jest usługa kierowcy?
Tak w cenę wypożyczenia wliczona jest usługa kierowcy/szofera.

9. Jak będzie ubrany kierowca?
Kierowca będzie ubrany w garnitur i na Państwa życzenie może wykonywać czynności szofera, czyli otwieranie i zamykanie drzwi.

10. Czy samochód będzie udekorowany (przystrojony)? Jeśli tak, to czy cena dekoracji jest wliczona w cenę wynajmu?
Jeżeli zażyczą sobie Państwo dekorację samochodu, zostanie on przybrany atłasowymi wstęgami (białe lub ecru). Dekoracja ta jest wliczona w cenę wynajmu samochodu. Jeżeli chcieliby Państwo inną dekorację samochodu i/lub dekorację wykonaną z kwiatów żywych to uzgodnimy to z Państwem indywidualnie. Dekoracja z kwiatów żywych dodatkowo płatna, zwykle 50-300zł.

11. Czy mogę zamówić dekorację samochodu w innej firmie?
Raczej niechętnie przystajemy na dekorowanie samochodu przez klientów lub inne firmy co związane jest z troską o jak najlepszy stan lakieru. Firmy dekoratorskie często stosują różne rozwiązania mocowania dekoracji, które mogą trwale uszkodzić lakier.

12. Czy można wypożyczyć samochód na dystanse dłuższe niż 40 kilometrów?
Tak, chociaż niechętnie wypożyczamy samochód na dłuższe trasy. Dodatkowe kilometry (ponad umówione) płatne są 12zł za kilometr.©2009-2013 Prawa autorskie do tekstów i materiałów znajdujących się na tej stronie zastrzeżone