Home Historia Specyfikacja Galeria Warunki i Cennik Opinie Rezerwacja Kontakt

Zabytkowa Limuzyna - Insygnia
    Szanowni Państwo!

       Oferujemy Państwu do wynajęcia przepiękny zabytkowy samochód marki Triumph Renown. Jego elegancki i wyróżniający się styl został nazwany jako "rozor edge". W czasach kiedy był produkowany uchodził za samochód luksusowy dla klasy wyższej i zdecydowanie wyróżniał się od pozostałych modeli produkowanych masowo. Samochód posiada aluminiową ręcznie robioną karoserię, mocną stalową ramę i skórzaną tapicerkę. Obecnie jest on jednym z najładniejszych i najbardziej poszukiwanych przez kolekcjonerów samochodów lat 40-tych i 50-tych.

       Samochód oferujemy do wynajęcia na dowolne okazje, w szczególności uroczystości ślubne, rocznice, przyjęcia i imprezy okolicznościowe, jako rekwizyt do zdjęć itp... Oferujemy podstawienie samochodu w dowolne miejsce w Polsce wraz z kierowcą. Samochód znajduje się w Łodzi. Szczegółowe warunki i ceny wynajęcia samochodu dla poszczególnych miast Polski znajdują się na stronie: warunki i cennik. Zapraszamy do zapoznania się z historią i galerią zdjęć samochodu oraz złożenia zapytania lub zamówienia poprzez naszą stronę internetową.

Dekoracje ślubne
Portal ślubny - wesele
Polecamy tą stronę Zabytkowy samochód - Limuzyna TRIUMPH RENOWN©2009-2013 Prawa autorskie do tekstów i materiałów znajdujących się na tej stronie zastrzeżone